KURUMSAL

Varlı Dış Ticaret A.Ş olarak Mart 2020 kurulduk. En büyük hedefimiz, 10 yıl içerisinde Türkiye ekonomisinin ihracat payında önde gelen kuruluşlar arasında yer almak.

Tecrübemizi ve bilgi birikimimizi ön plana alarak sektörde her zaman önde olmak için ilerliyor ve genç, dinamik yapımızla var olmaya devam ediyoruz.

Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile "öncü" olmayı hedeflemek, insana değer vermek; gelişimi bir yaşam biçimi haline getirmek, iş ahlakını ve dürüstlüğü ilkesi haline getirip her alanda bilinir olmak ise en temel ilkemizdir.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz; Farkımızı ortaya koyarak, 10 yıl içerisinde Türkiye ekonomisinin ihracat payında önde gelen kuruluşlar arasında yer almak.

Misyonumuz; İçinde bulunduğumuz sektörde; bireye ve topluma saygılı ve ahlaki ilkelere bağlı ekibimiz ile birlikte, siz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Değerlerimiz

Varlı Dış Ticaret A.Ş; çalışanlarıyla var olma ilkesiyle ,müşterileriyle birlikte sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşterilerini memnun etmeyi hedefler. Bu nedenle çalışanları, müşterileri, iş ortakları ve tedarikçileri için güvenilir devamlı ve saygın olmayı hedefler.

Her işimizde dürüst ve şeffaf davranıyoruz: Olduğumuz gibi görünüp, göründüğümüz gibi oluyoruz.

-Etik Kuralları tüm işlerimizde uyguluyoruz.

-Bizim için hiç bir şey imkansız değildir.

-Dil, Din, Irk ve mezhep ayrıcalığımız yoktur. İnsanlara, insanca muamele ederiz.

-Hiçbir işimizi yarım bırakmayıp, müşterilerimizi mağdur etmeyiz.

-Rakiplerimize göre fark ve sinerji yaratmak.

-Amacımız; ülkemizin birlik ve bütünlüğüne katkı sağlayan katma değer yaratmaktır.