Bilgi Teknolojileri

Ekran Resmi 2021-06-08 ÖS 3.56.36

Varlı A.Ş., kurumunuzun başarısı ve bu başarının sürdürülebilirliği için bilgi teknolojisi danışmanlığı yapmaktadır. Ayrıca yazılım ürünleri ve hizmetleri sunmaktadır.

Karlılığı artırmak ve maliyetlerinizi azaltmak için iş süreçlerinizde iyileştirmeler yaparak yalın ve çevik yönetim anlayışı ile kurumunuzun değerini arttırı ve dolayısıyla yurtiçi ve yurtdışı rekabette, sizi bir adım öne çıkartır. Bunun için başarılı işletmeler gibi sizin de Dijital Dönüşüm Hareketine katılmanıza olanak sağlar.

Kurumsal kaynaklarınızı (insan, bilgi, tesis, makine, malzeme, metot ve finans) en verimli biçimde yönetmeniz için yönetim danışmanlığı, eğitim ve bilişim teknolojisi alanında danışmanlık hizmetleri veriyoruz..

Müşterilerine her zaman çağdaş, yenilikçi, hayatı kolaylaştıran, faydalı, katma değer yaratan, yerli ve milli, ekonomik yazılım çözümleri sunmak için yola çıkan Varlı A.Ş.; Uyumsoft ve Teracity' nin ürünleri satışını yapmakta ve desteğini vermektedir. Uçtan uca tüm iş süreçlerinizi dijitalleştirebileceğiniz bilişim çözümleri web ve mobil uygulaması ile hayatınızı kolaylaştırmaktadır.

Çağımızın en etkin ve en ekonomik pazarlama/reklam mecrası olan sosyal medyada markanızı çok büyük kitlelere tanıtıyoruz.

İş odaklı, müşteri odaklı ve süreç odaklı analiz, tasarım ve geliştirme iş modelimizle işletmenizin ihtiyaçlarına uygun olarak en doğru ve en ekonomik bilişim çözümleri sunuyoruz.